Kant-en-klare verkoop

Gebak, koekjes & wafels

Koekjes Bossuyt biedt volgende producten aan met een aantrekkelijke winstmarge voor jouw vereniging, school of goed doel. In enkele klikken start je een eigen webshop en krijg je de winst automatisch op je rekening gestort.

Levertermijn

Max. 10 werkdagen

LevervoorwaardenBij elke bestellingGratis afhalingToon alle 2 voorwaarden
Vanaf 400 stuksGratis levering

JE EIGEN WEBSHOP IN 5 MINUTEN

Artikels in deze verkoop

  • Aankoopprijs
    4,95
    Verkoopprijs
    8,50
    Winst
    3,55

    Carré Confituur 700gr

    Krokant koekje overvloedig gevuld met heerlijke abrikozenconfituur, 700 gram.

  • Aankoopprijs
    4,95
    Verkoopprijs
    8,50
    Winst
    3,55

    Amandelgebakje (frangipane) 700gr

    Het zachte amandelgebakje bestaat uit 4 lagen. Onderdaan bladerdeeg, dan een laagje confituur, daar bovenop cakebeslag en afgewerkt met amandelschilfers. Doosje van 700gr.

  • Aankoopprijs
    4,20
    Verkoopprijs
    7,50
    Winst
    3,30

    Vanillewafel 700gr

    Een superlekkere wafels met een zacht vanille toets.

    Een doosje van 700gr, het bestaat uit 8 pakjes vanillewafeltjes verpakt per 3.

  • Aankoopprijs
    4,25
    Verkoopprijs
    7,50
    Winst
    3,25

    Suikerwafel 700gr

    Zachte vanillewafel met parelsuiker.

    Doosje van 700 gram, de wafels zijn er individueel in verpakt.

  • Aankoopprijs
    5,30
    Verkoopprijs
    8,50
    Winst
    3,20

    Wafelmix 700gr

    Individueel verpakte suikerwafels, suikerwafels met chocoladesmaak, vanillewafels en vanillewafels met chocolademaak.

    Doosje van 700 gram.

  • Aankoopprijs
    4,50
    Verkoopprijs
    7,50
    Winst
    3,00

    Kokosrotsjes 600gr

    Als kokosliefhebber heb je hier dé lekkernij bij uitstek. Een zacht artisanaal koekje gemaakt van kokos. Elk rotje weegt ongeveer 16gr.

    Een perfecte aanvulling voor bij de koffie, een dessertje of tussendoortje.

Recensies

Ervaringen met deze verkoop

4.9/5

2 recensies

Scouts Zeedustra Koksijde

mei 2024

5.0

top

JV De Pinte

november 2021

4.8

Wij zouden zeker opnieuw samenwerken met koekjes Bossuyt & Crowdselling. Beide partijen reageren zeer snel op vragen en communiceren zeer duidelijk. Ook zeer behulpzame en vriendelijke man bij levering van de koekjes.

Hoe het werkt?

De vereniging kiest..

...de producten van de partner met wie ze willen samenwerken.

In enkele klikken zetten ze een gratis gepersonaliseerde webshop op die bestaat uit producten met een vooraf bepaalde aan- en verkoopprijs.

Sympathisanten bestellen

De webshop wordt gedeeld met duizenden leden en hun sympathisanten. Mensen bestellen en betalen online. Zowel jij als de organisatie kunnen volgen hoeveel er reeds besteld werd.

Ontvang meteen de opbrengsten

Per bestelling krijg je meteen de aankoopprijs op je online rekening gestort. De vereniging ontvangt onmiddellijk haar commissie. Bestellen = betaald. Geen verrassingen en zo kan je perfect jouw voorraad opvolgen.

Lever in bulk

Aan het einde van de verkoop lever je alle bestellingen in één keer bij de organisatie. Zij staan in voor de verdere verdeling naar de sympathisanten. Makkelijk he!

Over Koekjes Bossuyt

Artisanale koekjesbakkerij van heerlijke confituurtaartjes, frangipanegebak, wafels. Dé specialist voor scholen, verenigingen, clubs, vzw’s, ouderraden, chiro, ksa, scouts,….

Met onze traditionele recepten blijven we tot op vandaag onze koekjes en wafels produceren. Een lekkere koekjesbakkerij is het huwelijk tussen fijne ambacht, liefde voor het vak en werken met edele grondstoffen.

Onze missie

Het continue streven naar beter en lekkerder is ons hoofddoel! Dit samen met het dagelijks controleren van de kwaliteit laat ons toe koekjes en wafels te produceren met respect voor het eindproduct.

Met elk van onze leveranciers werken wij relaties uit op lange termijn zodat onze koekjes en wafels steeds de smaak krijgen die ze verdienen.

Het selecteren van de juiste leverancier, eerlijke grondstoffen en een doorgedreven zoektocht naar de perfecte mix tussen de verschillende grondstoffen laat ons toe voor jullie het perfecte koekje af te leveren.

Koekjes Bossuyt

Veelgestelde vragen

Hoe word ik betaald?

De inkomsten van je verkoop worden bijgehouden op een online rekening van Stripe. Je krijgt bij registratie je een eigen Stripe account, waar je zelf volledig de controle over hebt. Je kan kiezen om je opbrengsten dagelijks, maandelijks of met een druk op de knop te storten op jouw rekening.

Kan ik producten weglaten?

Ja, dat kan. Maak eerst een verkoop aan met alle producten (via de knop "Start deze verkoop"). Vervolgens kan je bij Instellingen > Artikels artikels verwijderen en/of terug toevoegen.

Welke betaalmethodes worden ondersteund?

Je kan betalingen accepteren met Bancontact, Mastercard, VISA, Sofort en iDEAL.

Kan ik meerdere leveranciers combineren?

Dat is niet mogelijk out-of-the box. Je hebt wel volgende alternatieven:

  • Je kan met je eigen leverancier(s) werken in plaats van met de partnerwerking, zo kan je volledig kiezen wat je verkoopt
  • Als een leverancier meerdere verkopen heeft, dan kan je producten uit die verkopen met elkaar combineren. Contacteer ons daarvoor in de chat.
  • Je kan meerdere webshops maken met verschillende links.
Zijn er nog transactiekosten van Stripe?

Nee, die zijn allen inbegrepen. Net als BTW en onbeperkt gebruik van de software trouwens.

Ik heb nog vragen

Vind je het antwoord niet terug? We helpen je graag verder via de chat of in ons Help Center.

Naar het Help Center
JE EIGEN WEBSHOP IN 5 MINUTEN

Start deze verkoop

Koekjes Bossuyt biedt volgende producten aan met een aantrekkelijke winstmarge voor jouw vereniging, school of goed doel. In enkele klikken start je een eigen webshop en krijg je de winst automatisch op je rekening gestort.

  • Gratis webshop voor doorverkoop
  • Automatische dagelijkse uitbetaling